logo velo sport
rower

Velo sport - dystrybutor odzieży sportowej i rowerowej oraz akcesoriów rowerowych

Firma z wieloletnim doświadczeniem

Firma handlowa Velo Sport na polskim rynku istnieje od 1994 roku. Od początku działalności związana jest ściśle z branżą rowerową. Zaopatruje sklepy sportowe i rowerowe na terenie całego kraju w produkty najlepszych światowych marek. Początkowa działalność firmy skupiała się głównie na handlu specjalistyczną odzieżą rowerową renomowanych światowych marek. Wraz z rosnącą popularnością tego sportu w Polsce i rozwojem takich dyscyplin, jak kolarstwo czy downhill, firma zaczęła poszerzać asortyment o akcesoria oraz części rowerowe.
W ofercie handlowej firmy Velo Sport znajduje się odzież takich marek, jak Biemme, Rogelli czy Chiba, w tym m.in. koszulki rowerowe, profesjonalne spodenki, kurtki, bezrękawniki oraz rękawiczki. Ponadto firma oferuje szeroką gamę akcesoriów: kasków, ochraniaczy, usztywniaczy, zbroi oraz części rowerowych. Portfolio firmy Velo Sport stanowią: SixSixOne, Sunline, Gist, Motorex, SKS, Rubena oraz wielu innych przedstawicieli branży rowerowej. W asortymencie znajdują się m.in. stery, mostki, kierownice, pedały, chwyty, opony, dętki i siodełka.

Hurtowa sprzedaż na całą Polskę

Siedziba firmy znajduję się w mieście Limanowa w województwie Małopolskim. Velo Sport prowadzi sprzedaż hurtową odzieży sportowej oraz części i akcesoriów rowerowych na całym obszarze Polski. Zaopatruje dziesiątki sklepów rowerowych i sportowych. Firma Velo Sport rozwija się dynamicznie, stale poszerza swoją ofertę produktową i jest otwarta na nowych kontrahentów. Główny obszar działania to południowa Polska; województwa: Małopolskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie i Śląskie. Velo Sport posiada sklepy partnerskie m.in. w takich miastach jak: Kraków, Bielsko Biała, Tarnów, Nowy Sącz, Limanowa, Myślenice, Rzeszów, Rabka, Nowy Targ, Żywiec, Bochnia, Przemyśl, Krzeszowice, Olkusz, Wodzisław Śląski, Rybnik, Cieszyn, Wadowice, Brzesko. Niskie ceny, duży wybór i wysoka jakość oferowanych produktów, a także solidność i rzetelność w prowadzeniu współpracy sprawia, że firma Velo Sport posiada wielu stałych i zadowolonych Partnerów. Serdecznie zapraszamy do dołączenia do Ich grona!