PEŁNA OFERTA ROGELLI

GŁÓWNY PARTNER

kategorie/oferta_motorex.gif

Motorex - od dziewięćdziesięciu lat, największa niezależna rafineria w Szwajcarii. Aktywnie bada, rozwija i produkuje innowacyjne lubrykanty i chemikalia, które mają ugruntowaną pozycję na rynku światowym.

Wszystkie produkty

Strona:

MOTOREX ANTI RUST

MOTOREX ANTI RUST

Doskonały spray do penetrowania zapieczonych elementów gwintowanych. Zabezpiecza przed ponowną korozją. usuwa rdzę, wypiera wodę oraz oleje.

 

opakowanie: 500 ml - aerozol,

MOTOREX BIKE CLEAN

MOTOREX BIKE CLEAN

Biodegradowalny płyn do czyszczenia całego roweru. Wysoce efektywny płyn nie zawierający rozpuszczalników do czyszczenia bardzo zabrudzonych rowerów. BIKE CLEAN bardzo szybko rozpuszcza i usuwa błoto, ziemię, pył, kurz, itd. Pozostawia powierzchnię suchą i bez osadów. Nie zakłóca pracy hamulców.

 

opakowanie: 500 ml - atomizer, 1 l - płyn, 5 l - karnister

MOTOREX BIKE CLEANING KIT ZESTAW

MOTOREX BIKE CLEANING KIT ZESTAW

Zestaw do czyszczenia roweru zawierający trzy podstawowe produkty: EASY CLEAN - 500 ml spray, BIKE CLEAN - 500 ml atomizer oraz olej do łańcucha DRY LUBE - 100 ml. Zestaw zapakowany jest w praktyczne wiaderko. Dodatkowo znajdziemy tam gąbkę oraz bawełnianą szmatkę do polerowania. Praktyczny zestaw do konserwacji roweru.

MOTOREX BIKE EASY CLEAN

MOTOREX BIKE EASY CLEAN

Biodegradowalny odtłuszczacz do napędu roweru. Bardzo dobrze czyści wszystkie komponenty napędu rowerowego takie jak: łańcuch, wolnobieg, przednie tryby, przerzutki. Usuwa wszelkiego rodzaju brud oraz tłuste osady, penetruje nawet najmniejsze szczeliny. Pozostawia suchą powierzchnie, nie zostawia osadów. Nie powoduje korozji.

 

opakowanie: 5l - karnister, 250 ml - puszka, 500 ml - spray

MOTOREX BIKE GREASE 2000

MOTOREX BIKE GREASE 2000

Smar do roweru na bazie wapnia z niezwykłymi i trwałymi właściwościami smarującymi. BIKE GREASE 2000 ma właściwości wypierające wodę oraz wysoką wytrzymałość na ciśnienie. Powierzchnie smarowane tym środkiem zabezpieczone są przed utlenianiem oraz starzeniem. Idealny do smarowania łożysk, piast, sterów oraz wszelkiego rodzaju łączeń ruchomych. Nie jest agresywny dla elastomerów, zabezpiecza przed galwaniczną korozją.

 

opakowanie: 100 g -  tubka, 850 g -  puszka

MOTOREX BIKE SHINE

MOTOREX BIKE SHINE

Środek pielęgnujący i zabezpieczający. Odświeża kolory i nadaje powierzchniom wysoki połysk. Do stosowania na wszystkie rodzaje ram rowerowych. BIKE SHINE zabezpiecza, konserwuje oraz wypiera wodę (efekt kropli). Jest antystatycznym preparatem zabezpieczającym przed kurzem i pyłem. Idealny do konserwacji roweru po sezonie. Idealny do stosowania po myciu.

 

opakowanie: 500 ml - spray, 5 l - karnister

MOTOREX CARBON GREASE

MOTOREX CARBON GREASE

Smar montażowy do częsci carbonowych. Ułatwia montaż, zabezpiecza przed korozją części aluminiowe.

Przeźroczysty

 

opakowanie: 100 g -  pojemnik z pędzelkiem

MOTOREX CHAIN LUBE

MOTOREX CHAIN LUBE

Olej do łańcucha

- zabezpiecza przed korozją,

- wypiera wodę,

- zmniejsza hałas oraz zuzycie łańcucha

 

opakowanie: 100 ml - oliwka,

Strona: