PEŁNA OFERTA ROGELLI

GŁÓWNY PARTNER

kategorie/oferta_motorex.gif

Motorex Pielęgnacja i konserwacja

następna strona

Strona:

MOTOREX ANTI RUST

MOTOREX ANTI RUST

Doskonały spray do penetrowania zapieczonych elementów gwintowanych. Zabezpiecza przed ponowną korozją. usuwa rdzę, wypiera wodę oraz oleje.

 

opakowanie: 500 ml - aerozol,

MOTOREX BIKE CLEAN

MOTOREX BIKE CLEAN

Biodegradowalny płyn do czyszczenia całego roweru. Wysoce efektywny płyn nie zawierający rozpuszczalników do czyszczenia bardzo zabrudzonych rowerów. BIKE CLEAN bardzo szybko rozpuszcza i usuwa błoto, ziemię, pył, kurz, itd. Pozostawia powierzchnię suchą i bez osadów. Nie zakłóca pracy hamulców.

 

opakowanie: 500 ml - atomizer, 1 l - płyn, 5 l - karnister

MOTOREX BIKE CLEANING KIT ZESTAW

MOTOREX BIKE CLEANING KIT ZESTAW

Zestaw do czyszczenia roweru zawierający trzy podstawowe produkty: EASY CLEAN - 500 ml spray, BIKE CLEAN - 500 ml atomizer oraz olej do łańcucha DRY LUBE - 100 ml. Zestaw zapakowany jest w praktyczne wiaderko. Dodatkowo znajdziemy tam gąbkę oraz bawełnianą szmatkę do polerowania. Praktyczny zestaw do konserwacji roweru.

MOTOREX BIKE EASY CLEAN

MOTOREX BIKE EASY CLEAN

Biodegradowalny odtłuszczacz do napędu roweru. Bardzo dobrze czyści wszystkie komponenty napędu rowerowego takie jak: łańcuch, wolnobieg, przednie tryby, przerzutki. Usuwa wszelkiego rodzaju brud oraz tłuste osady, penetruje nawet najmniejsze szczeliny. Pozostawia suchą powierzchnie, nie zostawia osadów. Nie powoduje korozji.

 

opakowanie: 5l - karnister, 250 ml - puszka, 500 ml - spray

MOTOREX BIKE SHINE

MOTOREX BIKE SHINE

Środek pielęgnujący i zabezpieczający. Odświeża kolory i nadaje powierzchniom wysoki połysk. Do stosowania na wszystkie rodzaje ram rowerowych. BIKE SHINE zabezpiecza, konserwuje oraz wypiera wodę (efekt kropli). Jest antystatycznym preparatem zabezpieczającym przed kurzem i pyłem. Idealny do konserwacji roweru po sezonie. Idealny do stosowania po myciu.

 

opakowanie: 500 ml - spray, 5 l - karnister

MOTOREX COPPER Pasta

MOTOREX COPPER Pasta

Pasta na bazie miedzi. Zapobiega zapieczeniu się śrób i nakrętek. Zabezpiecza przed utlenianiem i słoną wodą. Zapobiega powstawaniu korozji. Można stosować do śrub i nakrętek wykonanych z aluminium lub tytanu.

 

opakowanie: 100 gramów - pasta

MOTOREX COPPER Spray

MOTOREX COPPER Spray

Spray na bazie miedzi. Zapobiega zapieczeniu się śrób i nakrętek. Zabezpiecza przed utlenianiem i słoną wodą. Zapobiega powstawaniu korozji. Można stosować do śrób i nakrętek wykonanych z aluminium lub tytanu.

 

opakowanie: 300 ml - spray,

MOTOREX HELMET CARE

MOTOREX HELMET CARE

Spray do czyszczenia i konserwacji kasków. Można go stosować do wnętrza, oraz na skorupę. Czyści, usuwa przykre zapachy oraz zabezpiecza chronione powierzchnie. Szybko i skutecznie usuwa zabrudzenia, odświeża kolory. Może być także używany do odpinanych wkładek. Pozostawia trwały i świeży zapach.

 

opakowanie: 200 ml - aerozol

następna strona

Strona: