Błąd ładowania kontrolki "Dodawanie produktu za pkt." [ID: 128]
Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Oznaczenia
Symbol
10001561
Id produktu
29910
Kod kreskowy
194521005436
OPIS

Opis

Przedstawiamy zupełnie nowe gogle Radia od SixSixOne Protection. Napędzane naszym dążeniem do zaprojektowania najlepszego sprzętu ochronnego, gogle Radia spełnią ustaloną obietnicę marki 661; do produkcji wyjątkowej jakości ochrony dostarczanej w przystępnej cenie.

Radia zaszczepi pewność siebie i opanowanie przy dużej prędkości dla raidera grawitacyjnego; połączenie świetnie dopasowanej lekkiej obudowy z bezpieczną konstrukcją paska o szerokości 40 mm. Możesz zaufać Radia, aby skupić się na szlaku przed Tobą. Gogle Radia 661 będą dostępne w dwóch rozmiarach (dużym i małym) w czterech opcjach kolorystycznych/graficznych. Szerokie szkło zapewnia niezakłócone widzenie dzięki wysokiej jakości soczewce lusterka dymnego. Pokryte niezbędnymi powłokami Anti-Fog i Anti-Scratch dla doskonałej przejrzystości optycznej. Polegaj na Radia, aby mieć wyraźny cel, gdy wjeżdżasz na horyzont swoim ulubionym jednośladem. Dodanie gogli do linii SixSixOne daje rowerzystom możliwość dopasowania kolorystycznego do ich następnej jazdy w dobrym stylu. Dopasuj gogle do kasku do rękawic lub do ochraniaczy.

Cylindryczne, formowane wtryskowo soczewki z poliwęglanu, które filtrują 100% szkodliwych promieni UVA i UVB

Duże i małe rozmiary Idealne dopasowanie do kasków 661 Komfortowa pianka o podwójnej gęstości

40-milimetrowy pasek z silikonowym uchwytem dla większego bezpieczeństwa

Soczewka lusterka dymnego Anti-Fog i Anti-Scratch w standardzie

Kołki do zrywek

Dostępne zapasowe i opcjonalne soczewki

Dostępny system zrywek

Rozmiar S – 49-56 cm

Rozmiar L – 57-65 cm

Warianty

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
by SolEx B2B