Błąd ładowania kontrolki "Dodawanie produktu za pkt." [ID: 128]
Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Oznaczenia
Symbol
10002752
Id produktu
29920
Kod kreskowy
194521048853
OPIS

Opis

Najwyższa wydajność i komfort.

Wzorując się na ochraniaczach Recon, Recon Advance łączą lekkość i wygodę podczas pedałowania z bezpieczeństwem i ochroną w specyfikacji DH. Dodaj opcjonalne zdejmowane twarde nakładki, a otrzymasz ochraniacze, która są gotowe na wszystko – przyjazne dla pedałowania przez cały dzień, ale wystarczająco mocne, aby zapewnić pewność i ochronę potrzebną nawet na najbardziej pofałdowanych trasach DH.

    Wkładki ochronne D3O LP1 zapewniają ochronę EN1621-1 na poziomie 1 z maksymalną elastycznością, komfortem i oddychalnością.

    Dodatkowe strategicznie rozmieszczone wstawki z termoformowanej pianki EVA zapewniają dodatkową ochronę powyżej i po bokach kolana, a także górnej części goleni.

    Jednoczęściowa konstrukcja wsuwana z wysokim dopasowaniem do uda i silikonowymi uchwytami zapewnia wyjątkowo bezpieczne dopasowanie.

    Super lekkie, ale niezwykle wytrzymałe i oddychające materiały łączą się w zestaw ochraniaczy o wadze 450g ( rozmiar Large).

    System Padlock zapewniają łączność systemu ze spodenkami 661.

    Dostępne są opcjonalne dodatkowe zestawy nakładek twardych.

    Rozmiary S-XL

    Sprzedawane jako para

Warianty

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
by SolEx B2B