Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Oznaczenia
Symbol
10002756
Id produktu
29924
Kod kreskowy
194521048891
OPIS

Opis

Najwyższa wydajność i komfort. Wzorując się na ochraniaczach  Recon, Recon Advance łączą lekkość i wygodę podczas pedałowania z bezpieczeństwem i ochroną w specyfikacji DH. Dodaj opcjonalne zdejmowane twarde nakładki, a otrzymasz ochraniacze, które są gotowa na wszystko – przyjazne dla pedałowania przez cały dzień, ale wystarczająco mocne, aby zapewnić pewność i ochronę potrzebną nawet na najbardziej pofałdowanych trasach DH.

Wkładki ochronne D3O LP1 zapewniają ochronę EN1621-1 na poziomie 1 z maksymalną elastycznością, komfortem i oddychalnością.

Dodatkowe strategicznie rozmieszczone wstawki z termoformowanej pianki EVA zapewniają dodatkową ochronę powyżej i po bokach łokcia, a także górnej części ramienia.

Jednoczęściowa konstrukcja wsuwana z wysokim dopasowaniem do bicepsu i silikonowymi uchwytami zapewnia wyjątkowo bezpieczne dopasowanie.

Super lekkie, ale niezwykle wytrzymałe i oddychające

System Padlock zapewnia łączność systemu ze zbrojami 661.

Dostępne są opcjonalne dodatkowe zestawy nasadek twardych.

Rozmiary S-XL

Sprzedawane jako para

Warianty

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
by SolEx B2B