Błąd ładowania kontrolki "Dodawanie produktu za pkt." [ID: 128]
Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Oznaczenia
Symbol
7052-05-053
Id produktu
13699
Kod kreskowy
844502447617
OPIS

Opis

Spodenki kompresyjne EVO zapewniają najwyższy dostępny poziom ochrony przed uderzeniami. Dzięki strategicznym wkładkom i panelom D3O®, przewiewnej tkaninie kompresyjnej i wzorom zapewniającym swobodę ruchów rodzina Evo wyróżnia się na rynku.

Materiał D3O® twardnieje przy uderzeniu, ale wygina się podczas jazdy. Dopasowanie i technologia oprócz przeprojektowanej kolekcji EVO pomogły wprowadzić nowy system połączeń PADLOCK, który całkowicie zapobiega migracji ochraniaczy przed i podczas uderzenia. Z EVO i PADLOCK już nigdy nie będziesz musiał iść na kompromis.


System połączeń PADLOCK to nasza najnowsza technologia, która łączy wewnętrzne elementy ochronne, dzięki czemu ochraniacze nie przemieszczają się podczas jazdy lub w przypadku wypadku. Rdzeniem naszego systemu są kurtki i spodenki EVO, które można wpiąć w szereg naszych ochraniaczy na łokcie i kolana.


Żegnajcie przesuwające się ochraniacze! Zablokuj i zapomnij.


    - Wyjmowane ochraniacze bioder D3O dla ochrony CE 1621: 1

    - Wygodna konstrukcja z lycry z laminowaną pianką EVA dla ochrony ud i kości ogonowej oraz swobody ruchów podczas pedałowania

    - Silikonowy nadruk zapobiegający podwijaniu się nogawek

    - System łączenia PADLOCK mocowany do kurtek Evo i nakolanników DBO / Recon

- rozmiar: L
- obwód w pasie: 79-84 cm
- obwód w klatce piersiowej: 104-109 cm


Warianty

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
by SolEx B2B