Błąd ładowania kontrolki "Dodawanie produktu za pkt." [ID: 128]
Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Oznaczenia
Symbol
10002740
Id produktu
29959
Kod kreskowy
194521048730
OPIS

Opis

Kobiece, dopasowane wersje naszych niezwykle popularnych  szortów Evo. Idealne rozwiązanie na wielkie dni grawitacyjne w górach. Dzięki strategicznym wkładkom i panelom D3O®, wentylowanym materiałom kompresyjnym i wzorom mobilności, rodzina EVO jest jedyna w swoim rodzaju. Inteligentna pianka D3O® twardnieje pod wpływem uderzenia, ale wygina się podczas jazdy. Dopasowanie i technologia poza przeprojektowaną kolekcją EVO pomogły w uruchomieniu systemu połączenia PADLOCK, który całkowicie zapobiega migracji ochraniaczy przed i podczas uderzenia. Dzięki EVO i PADLOCK już nigdy nie będziesz musiał iść na kompromis. System łączenia PADLOCK jest unikalny dla modelu 661. Nasza technologia PADLOCK łączy się z elementami ochronnymi 661, dzięki czemu ochraniacze nie przesuwają się podczas jazdy lub w razie wypadku. Rdzeniem naszego systemu są ochraniacze tułowia i spodenki EVO, które można wpiąć w szereg naszych ochraniaczy na łokcie i kolana. Żegnacie przesuwające się ochraniacze! Zablokuj i zapomnij.

    Maksymalna elastyczność, komfort i oddychalność.

    Wkładki D3O T5 Evo X zapewniają ochronę bioder w spodenkach.

    Dodatkowe strategicznie rozmieszczone wstawki z laminowanej pianki EVA zapewniają dodatkową ochronę powyżej oraz bioder i kości ogonowej i uda w szortach.

    Lekkie, oddychające i odprowadzające wilgoć tkaniny kompresyjne.

    Padlock zapewnia połączenie systemu między górną częścią ciała, spodenkami i nakolannikami.

    Spodenki Evo są wyposażone w wysokiej jakości wkładkę zamszową dla kobiet o różnej gęstości i wyjątkowo głęboki pas

    Rozmiary XS-XL

Warianty

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
by SolEx B2B