Błąd ładowania kontrolki "Dodawanie produktu za pkt." [ID: 128]
Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Oznaczenia
Symbol
10002735
Id produktu
29954
Kod kreskowy
194521048686
OPIS

Opis

Kobiece, dopasowane wersje naszych niezwykle popularnych ochraniaczy tułowia i szortów Evo. Idealne rozwiązanie na wielkie dni grawitacyjne w górach. Ochraniacz tułowia z długim rękawem EVO został stworzony do szybkiej jazdy. Dzięki strategicznym wkładkom i panelom D3O®, wentylowanym materiałom kompresyjnym i wzorom mobilności, rodzina EVO jest jedyna w swoim rodzaju. Inteligentna pianka D3O® twardnieje pod wpływem uderzenia, ale wygina się podczas jazdy. Dopasowanie i technologia poza przeprojektowaną kolekcją EVO pomogły w uruchomieniu systemu połączenia PADLOCK, który całkowicie zapobiega migracji ochraniaczy przed i podczas uderzenia. Dzięki EVO i PADLOCK już nigdy nie będziesz musiał iść na kompromis. System łączenia PADLOCK jest unikalny dla modelu 661. Nasza technologia PADLOCK łączy się z elementami ochronnymi 661, dzięki czemu ochraniacze nie przesuwają się podczas jazdy lub w razie wypadku. Rdzeniem naszego systemu są ochraniacze tułowia i spodenki EVO, które można wpiąć w szereg naszych ochraniaczy na łokcie i kolana. Żegnacie przesuwające się ochraniacze! Zablokuj i zapomnij.

Wkładki ochronne D3O LP1 zapewniają ochronę kończyn EN1621-1 poziom 1, a płyta tylna D3O Viper zapewnia ochronę pleców EN1621-2 poziom 2.

Maksymalna elastyczność, komfort i oddychalność.

Wkładki D3O T5 Evo X zapewniają ochronę bioder w spodenkach.

Dodatkowe strategicznie rozmieszczone wstawki z laminowanej pianki EVA zapewniają dodatkową ochronę powyżej oraz bioder i klatki piersiowej w kurtce oraz kości ogonowej i uda w szortach.

Lekkie, oddychające i odprowadzające wilgoć tkaniny kompresyjne.

Kieszeń  hydracyjna kompatybilny z dwiema tylnymi kieszeniami na klucze, karty, żele itp.

Padlock zapewnia połączenie systemu między górną częścią ciała, spodenkami i nakolannikami.

Spodenki Evo są wyposażone w wysokiej jakości wkładkę zamszową dla kobiet o różnej gęstości i wyjątkowo głęboki pas

Rozmiary XS-XL

Warianty

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
by SolEx B2B